Obousměrný SPF modul WDM TL-SM321A

  • Obousměrný SPF modul WDM
  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů

K čemu slouží tento produkt

TP-LINK TL-SM321A podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability.

  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení
  • TX: 1 550 nm/RX: 1 310 nm
  • Interní napájení +3,3 V
  • Ve dvojici s TL-SM321B
  • Plug-and-Play
  • Vhodná zařízení: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 a další obdobná zařízení
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length TX: 1550nm / RX: 1310nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 μm Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Environment Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing