28portový gigabitový řízený switch L2+ JetStream T2700G-28TQ

  • Základní funkce 3. vrstvy, jako jsou statické směrování a RIP v1/v2 a po licencovaném upgradu řada dalších funkcí 3. vrstvy, např. OSPF/ECMP/PIM/VRRP (T2700G-28TQ-L1000), které šetří náklady a chrání investice
  • Technologie skutečného fyzického stohování podporuje až 8 jednotek a šířku pásma sběrnice 320 Gbit/s pro vysokou škálovatelnost a efektivní redundanci
  • 10gigabitový ethernetový uplink poskytuje aplikace s vysokou šířku pásma pro odlehčení přetížení a plynulý přenos dat
  • Odnímatelná napájecí jednotka a redundantní funkce napájení minimalizují výpadky

K čemu tento produkt slouží

TP-LINK T2700G-28TQ je řízený L2+ switch určený k vytvoření dostupné, škálovatelné a robustní sítě. Switch je vybaven 24 gigabitovými porty RJ-45, 4 combo gigabitovými SFP a až 4 10 Gbit/s SFP sloty, což správci sítě umožňuje velkou flexibilitu sítě. Podporuje základní funkce 3. vrstvy, jako jsou statické směrování a RIP v1/v2 a po upgradu licence řadu dalších funkcí 3. vrstvy, např. OSPF/ECMP/PIM/VRRP T2700G-28TQ také díky funkci fyzického stohování a volitelné redundantní externí napájecí jednotce, poskytuje robustní síť s efektivní redundancí. T2700G-28TQ poskytuje silné funkce zabezpečení umožňující zabezpečit podnikové sítě.

L2+ switch TP-LINK TT2700G-28TQ poskytuje spolehlivé a cenově efektivní řešení pro podnikové, školní a ISP sítě.

Basic L3 Routing and Service Features

  • Wire-speed IP forwarding
  • Static Routing
  • RIP v1, v2
  • DHCP Server/Relay

Advanced L3 Routing and Service Features(License Required)

  • OSPF v2
  • ECMP
  • PIM-SM/PIM-DM/IGMP
  • ARP Proxy
  • VRRP

Physical Stacking

  • Up to 8 Units Physical Stacking
  • Up to 192 GE, 32 Gigabit combo SFP and 16 10G SFP+
  • Up to 320Gbps Backplane bandwidth
  • Ring Stacking for Link Redundancy
  • Distributed Link Aggregation

Power Supply

  • Hot-swappable power supply module: PSM150 (Maximum Output Power: 150W)
  • Optional external redundant power supply: RPS150 (Maximum Output Power: 150W)

Layer 2 Features

  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • 4K VLAN
  • IEEE 802.1q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP Snooping
  • LLDP

Quality of Service

  • 8 priority queues
  • Supports IEEE 802.1P
  • DSCP QoS
  • Rate limit
  • Voice VLAN

Security Strategies

  • IP-MAC-Port-VID Binding
  • Access Control List (L2~L4 ACL)
  • 802.1x and RADIUS Authentication
  • Supports DoS defence
  • Port Security
  • SSL and SSH encryptions

Management

  • Web-based GUI
  • Command Line Interface
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (1, 2, 3, 9 group)
  • IP Clustering
  • Dual Image
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 combo gigabit SFP Slots
Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Fan Quantity 4
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Dimensions ( W x D x H ) 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
PHYSICAL STACKING
Installable SFP+ Transceivers and Direct Attach Copper (DAC) Cables TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Max Number of Stacking Ports Installable 2 SFP+
No. of Units Per Stack 8
Stacking Speed (Per Port) 20 Gbps (Full-Duplex)
PERFORMANCE
Switching Capacity Up to 128Gbps for a standalone switch
Bandwidth/Backplane Up to 320Gbps when 8 units in the stack
Packet Forwarding Rate Up to 95.2Mpps for a standalone switch
MAC Address Table 32K
Packet Buffer Memory 16 Mbits
Jumbo Frame 10240 Bytes
Number of Routes 12K
Number of Static Routes 256
Number of IP Interfaces 128
SOFTWARE FEATURES
Basic L3 Features Wire-speed IP forwarding
Static Routing
RIP v1, v2
DHCP Server/Relay
Advanced L3 Features (License Required) OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
ARP Proxy
VRRP
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing