JetStream - inteligentní switch s PoE+, osmi gigabitovými porty a dvěma SFP sloty T1500G-10MPS

  • Je vybaven osmi porty PoE+ podle protokolu 802.3af/at s celkovou napájecí kapacitou 116 W a praktickými funkcemi pro řízení napájení
  • Gigabitové připojení sítě Ethernet na všech portech zajišťuje přenos dat plnou rychlostí
  • Vyspělé funkce pro zabezpečení: vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS, kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping, autentizace 802.1X a Radius
  • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
  • Řízené režimy Web/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy
  • Zdvojený datový obraz (image) firmwaru zvyšuje spolehlivost a dobu, po kterou bude vaše síť bez výpadků

Gigabitový smart switch TP-Link JetStream T1500G-10MPS je vybaven osmi gigabitovými porty s konektory RJ45 a dvěma sloty SFP, všechny porty RJ45 podporují standard 802.3af/at (PoE+) s celkovou napájecí kapacitou 116 W a praktické funkce řízení napájení. Switch nabízí užitečné strategie zabezpečení s vysokým výkonem a řízením kvality služeb (QoS) na podnikové úrovni a bohaté funkce řízení na úrovni vrstvy 2.

Gigabitový smart switch TP-Link JetStream T1500G-10MPS je navržen speciálně pro malé a střední firmy, které vyžadují efektivní řízení sítě. Switch T1500G-10MPS je vybaven uceleným souborem funkcí, jako jsou skupiny agregace linek, 802.1Q VLAN, seznamy pro řízení přístupu (Access Control Lists - ACL), řízení kvality služeb (QoS L2 až L4), kontrola všesměrového vysílání a IGMP Snooping, které pro malé a střední firmy umožňují vytvořit síť, která bude připravena na rozšiřování a současně bude výkonná a spolehlivá. Snadno použitelné administrační webové rozhraní navíc umožňuje rychlejší nastavení a konfiguraci s menšími prostoji, což je ideální řešení pro vaši firemní síť.

 

Napájení přes datovou síť podle protokolu IEEE 802.3at/af (Power over Ethernet)

K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti používá switch T1500G-10MPS široké množství zásad technologie Quality of Service (QoS). Administrátor může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, například Port Priority, 802.1p Priority a DSCP Priority, aby vždy zajistil čistý a plynulý chod hlasových a video aplikací bez zadrhávání. Ve spojení s podporou hlasové sítě Voice VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.

 

Vyspělé funkce řízení kvality služeb QoS

The T1500G-10MPS supports 8 ports of IEEE 802.3af/at-compliant PoE and has a total power supply of 116W to power any 802.3af/at-compliant power device. It’s an effi­cient and cost-effective choice to work with wireless access points, surveillance cameras, IP phones and other PoE supported devices, while getting rid of cables or power lines running around. Compact and flexible, the T1500G-10MPS is ideal to flexibly use PoE to deploy wireless access points or IP-based network surveillance cameras for projects or small business networks.
 

Bohaté funkce L2 (2. síťové vrstvy)

Pro větší možnosti využití switche s funkcemi 2. síťové vrstvy, model T1500G-10MPS podporuje kompletní sadu funkcí L2, včetně 802.1Q tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a funkce řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí vyspělé funkce pro správu sítě, jako jsou detekce smyček, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový multicast stream pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému multicast streamu.
 

Funkce správy na podnikové úrovni

Používání a správa switche T1500G-10MPS je velmi snadná. Podporuje různé uživatelsky přívětivé standardní funkce správy, například intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI) nebo průmyslový standard rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může switch odesílat cenné stavové údaje a odesílat data zachycená při abnormálních událostech.
 

Vlastnosti napájení PoE

  • Norma: 802.3at/af odpovídající až 30 W na každý port
  • Porty PoE+: 8 portů
  • Napájení: 116 W

 

Funkce L2 (vrstvy č. 2)

  • Protokol řízení agregace linek (LACP)
  • Až 512 VLAN současně (podle 4K VLAN ID)
  • STP/RSTP/MSTP
  • Detekce zpětné smyčky
  • LLDP (LLDP-MED)
  • IGMP Snooping
  • Řízení toku dat (Flow Control) 802.3x pro plně duplexní režim a protitlak pro režim polovičního duplexu

 

Technologie řízení kvality služeb Quality of Service (QoS)

  • 802.1p CoS/DSCP priority
  • 4 prioritní fronty
  • Časový rozvrh pro fronty
  • Řízení šířky pásma
  • Hlasová VLAN

 

Strategie zabezpečení

  • Access Control List (L2~L4 ACL)
  • Vázání na IP-MAC-Port
  • Zabezpečení portů
  • Kontrola všesměrového vysílání
  • Šifrování SSL a SSH
  • Autentizace pomocí 802.1x a RADIUS
  • Ochrana proti DoS

 

Správa

  • Web-based GUI
  • Rozhraní příkazového řádku (CLI) přes telnet
  • SNMPv1/v2c/v3
  • RMON (skupiny 1, 2, 3, 9)
  • Duální image
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, all supporting PoE+
2 100/1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Network Media 10BASE-T: UTP/STP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100Base-FX: MMF SFP Module
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 1
Power Supply 100-240V, 50/60Hz
Power Consumption Maximum (PoE on): 136.6W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 20.6W (220V/50Hz)
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 8 Ports
Power Supply: 116W
Dimensions ( W x D x H ) 11.6 x 7.1 x 1.7 in. (294 x 180 x 44 mm)
PERFORMANCE
Switching Capacity 20Gbps
Packet Forwarding Rate 14.9Mpps
MAC Address Table 8K
Packet Buffer Memory 512KB
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service 802.1p CoS/DSCP priority
4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Security Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
Management Web-based GUI
Command Line Interface(CLI) through telnet
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents T1500G-10MPS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing