Smart Switch s 8 porty 10/100 Mbit/s a 2 gigabitovými porty TL-SL2210

  • 8 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 1 RJ45 port 10/100/1 000 Mbit/s, 1 gigabitový SFP slot
  • Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
  • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
  • Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy

K čemu slouží tento produkt

Smart switch TP-LINK TL-SL2210 je vybaven 8 RJ45 porty 10/100 Mbit/s, 1 RJ45 portem 10/100/1 000 Mbit/s a 1 gigabitovým SFP slotem. Switch poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě.

 

Smart switch TP-LINK TL-SL2210 je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Switch TL-S2210 nabízí užitečné funkce zabezpečení. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilé řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přenos vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou CLI, SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Smart switch TP-LINK TL-SL2210 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní. 

Pokročilé funkce QoS

 K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti switch používá zásady technologie řízení síťového provozu QoS. Správce může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, např. pro jednotlivé porty, zařízení 802.1P a DSCP, aby vždy zajistil čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikací. Ve spojení s podporou hlasové sítě VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.

Bohaté funkce vrstvy č. 2

Pro lepší využití switchů vrstvy č. 2 zařízení TL-SG2210 podporuje kompletní řadu funkcí vrstvy č. 2, včetně 802.1Q tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí pokročilé funkce pro správu sítě, např. detekci smyček, diagnostiku kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast. 

Podnikové funkce správy

 TL-SG2210 se vyznačuje snadnou obsluhou a správou. Podporuje různé snadno ovladatelné standardní funkce správy, např. intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI) nebo standardní rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může switch odesílat cenné stavové údaje a odesílat depeše při abnormálních událostech.

 Layer 2 Features

  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Up to 512 VLANs simultaneously(out of 4K VLAN IDs)
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP Snooping

Quality of Service

  • 4 priority queues
  • Support IEEE 802.1P
  • DSCP QoS
  • Rate limit feature

Security Strategies

  • Access Control List (L2~L4 ACL)
  • Port Security
  • Storm Control
  • SSL and SSH encryptions

Management

  • Web-based GUI
  • Command Line Interface(Telnet)
  • SNMP v1/v2c/v3
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Interface 8 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation /Auto MDI/MDIX)
1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
1 Gigabit SFP Slot
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum: 4.9W (220V/50Hz)
Dimensions ( W x D x H ) 11.6 * 7.1 * 1.7 in. (294 * 180 * 44 mm)
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 5.6Gbps
Packet Forwarding Rate 4.2Mpps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 4.1Mb
Jumbo Frame 10KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SL2210
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS or Linux-based operating system
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing